O konkursie

Project Master to ogólnopolski konkurs na najlepszą pracę magisterską, doktorską i podyplomową w dziedzinie zarządzania projektami.

Konkurs ma na celu stałe szerzenie idei zarządzania projektami, a także wyłonienie oraz nagrodzenie osób posiadających bogatą wiedzę w tej dziedzinie. Podzielony jest na trzy kategorie: prace magisterskie, prace doktorskie oraz prace podyplomowe. To doskonała okazja do promocji swoich badań i osiągnięć w zakresie tematyki zarządzania projektami.

Organizowany od 2002 roku, rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Jednym z głównych celów IPMA Polska jest szerzenie i promocja wiedzy na temat zarządzania projektami. Dlatego też pragniemy docenić wkład naukowy młodych osób w rozwój tej niezwykle interesującej dziedziny.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie Project Master 2017 wszystkich dyplomantów oraz doktorów, którzy w okresie od 1 października 2016 r. do 30 września 2017 r. obronili swoją pracę dyplomową lub doktorską na jednej z polskich uczelni.  Praca musi dotyczyć dziedziny zarządzania projektami.

REGULAMIN KONKURSU: Regulamin_Project_Master_2017

ZAŁĄCZNIKI DO REGULAMINU: Załącznik 1; Załącznik 2; Załącznik 3; Załącznik 4